Weekend w Sopocie

Przedstawiamy propozycje na weekend w Sopocie. Możesz skorzystać z propozycji gwarnego kurortu lub cichego zakątka – wybór miejsca na wypoczynek na weekend jeszcze nigdy nie był tak łatwy.

Sopot 13 ofert

Pokoje i Mieszkania Sopot
od 40PLN /noc
8.8, 28 opinii

Pokoje i Mieszkania Sopot

Aktualna oferta na stronie - www.TylkoSopot.plOPIS: Pokoje gościnne i mieszkania znajdują sie w centrum miasta, w klasycznych sopockich kamienicach, 400 metrów od morza i plaży. W pobliżu znajdują sie lokale gastronomiczne, rozrywkowe, sklepy oraz parking.

Apartament Studio w Centrum Sopotu
od 70PLN /noc
9.8, 15 opinii

Apartament Studio w Centrum Sopotu

We wrześniowe weekendy oferujemy znacznie niższe ceny niż w okresie wakacji.Zapraszamy do rezerwacji.

Komfortowe -Studio oraz Pokoje z Łazienkami
od 120PLN /noc
10.0, 16 opinii

Komfortowe -Studio oraz Pokoje z Łazienkami

Zapraszamy na naszą stronę w celu zapoznania się z ofertą,ceny ustalamy indywidualnie. Weekendy w okresie sezonu wyłącznie w okienka, jesli są na dany weekend wolne terminy. Najniższa możliwa wskazana w ofercie.

SOPOT CENTRUM -  POKOJE DO WYNAJĘCIA
od 100PLN /noc
9.0, 4 opinie

SOPOT CENTRUM - POKOJE DO WYNAJĘCIA

Sopot.  Wolne pokoje dla studentów zaocznych w samym centrum Sopotu, 5 min do PKP oraz SKM. Cena 40 PLN osobo/doba. Kontakt i rezerwacja t.606 972 846 lub (58) 550 37 07  e-mail; zochn@vp.pl

Plac Rybaków Inn pokoje i apartamenty
od 120PLN /noc
8.0, 3 opinie

Plac Rybaków Inn pokoje i apartamenty

  …Wyobraż sobie dzień, w którym wprowadzasz swoją ukochaną/ swojego ukochanego do pokoju rozświetlonego blaskiem świec... na podłodze i łożu  leżą płatki róż, wokół unoszą się aromaty olejków... czeka na was zmrożony szampan i taca zimnych przekąsek... wieczór należy do Was… Po nocy pełnej uniesień, obudzimy Was pysznym „Śniadaniem z lampką...

Altomka
od 55PLN /noc
9.2, 25 opinii

Altomka

Sopot centrum - 2 mieszkania 2 pokojowe i samodzielny pokój z łazienką z prysznicem na wiosnę i lato atrakcyjne niższe ceny. Doskonałe lokum dla pary lub rodziny na wypoczynek, weekend.