Weekend w Łodzi

Przedstawiamy propozycje na weekend w Łodzi. Możesz skorzystać z propozycji gwarnego kurortu lub cichego zakątka – wybór miejsca na wypoczynek na weekend jeszcze nigdy nie był tak łatwy.

Łódź 8 ofert

SAMI SWOI NOCLEGI ŁÓDŹ
od 18PLN /noc
9.2, 18 opinii

SAMI SWOI NOCLEGI ŁÓDŹ

Zapraszamy studentów zaocznych do skorzystania z noclegu w Naszym obiekcie w Łodzi na ul. Senatorskiej 7/9.Tylko dla Was specjalna promocyjna cena za nocleg.

SAMI SWOI Noclegi
od 20PLN /noc
9.8, 19 opinii

SAMI SWOI Noclegi

Zapraszamy studentów zaocznych do skorzystania z noclegu w Naszym obiekcie w Łodzi na ul. Milionowej 53.Tylko dla Was specjalna promocyjna cena za nocleg.

Arrivia Bed & Breakfast
od 180PLN /noc
9.8, 30 opinii

Arrivia Bed & Breakfast

Wiosna nas nie rozpieszcza. Dlatego zapraszamy na weekend do Arrivia Bed & Breakfast, gdzie nasi Goście zostaną rozpieszczeni ciepłem przytulnych wnętrz i gorącą herbatą lub kawą.W najbliższy weekend na hasło "wiosna" 10% rabatu na nocleg u nas.Zapraszamy!

NU HOTEL
od 90PLN /noc
5.8, 5 opinii

NU HOTEL

Zapraszamy do naszego obiektu w kazdy weekend .Udowodnimy  , ze Łódź jest miastem  z wieloma ciekawymi miejscami , które nalezy zobaczyc . Przygotowujemy nieodpłatne pakiety turystyczne ( materiały i mapy ) Na Państwa zyczenie udostępnimy kontakty do licencjonowancyh  łódzkich przewodników. Czeka na Was...