Weekend Łódź

Przedstawiamy propozycje na weekend w Łodzi. Możesz skorzystać z propozycji gwarnego kurortu lub cichego zakątka – wybór miejsca na wypoczynek na weekend jeszcze nigdy nie był tak łatwy.

Łódź 8 ofert

SAMI SWOI NOCLEGI ŁÓDŹ
od 18PLN /noc
9.4, 14 opinii

SAMI SWOI NOCLEGI ŁÓDŹ

Zapraszamy studentów zaocznych do skorzystania z noclegu w Naszym obiekcie w Łodzi na ul. Senatorskiej 7/9.Tylko dla Was specjalna promocyjna cena za nocleg.

SAMI SWOI Noclegi
od 20PLN /noc
9.8, 19 opinii

SAMI SWOI Noclegi

Zapraszamy studentów zaocznych do skorzystania z noclegu w Naszym obiekcie w Łodzi na ul. Milionowej 53.Tylko dla Was specjalna promocyjna cena za nocleg.

Arrivia Bed & Breakfast
od 180PLN /noc
9.8, 29 opinii

Arrivia Bed & Breakfast

W dniach 25-26 kwietnia w Hali Expo przy ul. Stefanowskiego 30 w Łodzi odbędzie sie wiosenna edycja Targów minerałów, skał, skamieniałości i wyrobów jubilerskich. W Arrivia Bed & Breakfast na hasło "Interstone" przygotowaliśmy specjalne rabaty dla naszych Gości. Zapraszamy!

NU HOTEL
od 90PLN /noc
4.4, 2 opinie

NU HOTEL

Zapraszamy do naszego obiektu w kazdy weekend .Udowodnimy  , ze Łódź jest miastem  z wieloma ciekawymi miejscami , które nalezy zobaczyc . Przygotowujemy nieodpłatne pakiety turystyczne ( materiały i mapy ) Na Państwa zyczenie udostępnimy kontakty do licencjonowancyh  łódzkich przewodników. Czeka na Was...

Apartament Emilii Plater
od 120PLN /noc
9.8, 10 opinii

Apartament Emilii Plater

 Z przyjemnością oferujemy Państwu do wynajęcia nowy, cichy, komfortowo urządzony apartament  w niewielkiej odległości od centrum miasta (2-3 km.) Nowoczesne , w pełni rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m2, usytuowane na trzecim piętrze w czteropiętrowym, odnowionym, ocieplonym budynku mieszkalnym. Do dyspozycji gości...