Weekend

Przedstawiamy propozycje na weekend . Możesz skorzystać z propozycji gwarnego kurortu lub cichego zakątka – wybór miejsca na wypoczynek na weekend jeszcze nigdy nie był tak łatwy.

Świętokrzyskie 11 ofert

Sucholand
od 70PLN /noc
9.8, 29 opinii

Sucholand

Miedziana Góra zobacz na mapie

Promocyjny Pakiet Weekendowy (2 noclegi) w cenie 790 zł + Nalewka z Sucholandu w Prezencie!*Śniadania do łózka płatne dodatkowo.

Między Dębami
od 30PLN /noc
9.4, 7 opinii

Między Dębami

Oferujemy noclegi w pokojach 2 i 4 - osobowych z łazienkami (w sumie 10 miejsc). Do dyspozycji gości duży salon telewizyjny oraz aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem.Internet bezprzewodowy i kablowy.Lokalizacja przy trasie Kielce - Łódź ok. 10 min od Targów Kielce.Znajdujemy się 14 km od centrum Kielc, 9 km od Centrum Targowego w Kielcach.W...

Hotel Pod Świerkiem
od 100PLN /noc
10.0, 2 opinie

Hotel Pod Świerkiem

Busko-Zdrój zobacz na mapie

W czasie weekendów stosujemy specjalne upusty uzależnione od długości pobytu.

Hotel Sarmata
od 260PLN /noc
9.2, 5 opinii

Hotel Sarmata

Sandomierz zobacz na mapie

Zostaniecie Państwo wciągnięci w pasjonującą przygodę, której początkiem jest INSPIRACJA MOTYWEM, wiodąca na manowce KONWENCJI FOTOGRAFICZNYCH oraz przez piekło PROBLEMÓW TECHNICZNYCH, których przebrnięcie doprowadzi nas do celu – Fotografii, która porusza nie tylko nas samych. Plener zaczyna się w piątek 13.09. o godz. 19.00 pokazem autorskim i...

Gościniec Husarski
od 50PLN /noc
10.0, 6 opinii

Gościniec Husarski

Sandomierz zobacz na mapie

Zapraszamy Państwa z własnymi końmi - dysponujemy przestronnymi boksami angielskimi, pastwiskami, padokami i oświetloną ujeżdżalnią. W okolicy mnóstwo fajnych terenów do jazdy konnej.